راه آهن فوتسال مسابقه کهگیلویه و بویراحمد

راه آهن: فوتسال مسابقه کهگیلویه و بویراحمد مسابقات فوتسال لیگ دسته دو

گت بلاگز اخبار حوادث اعتراف زن جوان به طراحی نقشه قتل شوهر

زنی که با همدستی دو مرد شوهر خود را به قتل رسانده هست، در بازجویی‌های پلیسی به جرمش اعتراف کرد.

اعتراف زن جوان به طراحی نقشه قتل شوهر

عبارات مهم : اعتراف

زنی که با همدستی دو مرد شوهر خود را به قتل رسانده هست، در بازجویی های پلیسی به جرمش اعتراف کرد.

رسیدگی به این پرونده زمانی شروع شد که زنی به نام محبوبه به پلیس آگاهی استان فارس رفت و خبر داد شوهرش به نام مجید گم شده است هست. او گفت: مجید سوار بر خودرواش جهت انجام کاری از منزل بیرون رفت ولی دیگر برنگشت و به تلفنش هم جواب نمی دهد به همین علت دلواپس شدم و تصمیم گرفتم عنوان را به پلیس اطلاع دهم.

مأموران بعد از آنکه مشخصات مجید را دریافت کردند، به تلاش جهت یافتن ردی از او پرداختند، ولی نام این مرد در هیچ یک از مراکز انتظامی و درمانی و پزشکی قانونی ثبت نشده بود. به این ترتیب ردیابی های اولیه بی نتیجه ماند تا اینکه دو روز بعد به کارآگاهان خبر رسید جسد مردی در خارج از شهر پیدا شده است هست. هنگامی که مأموران به آنجا رفتند، مشاهده کردند جنازه داخل خودرویی واقع شده است است که از بلندی سقوط کرده است.

بررسی مشخصات ماشین و مرد متوفی فاش کرد این مرد همان مجید هست. به این ترتیب جسد او درحالی که ابتدا گمان برده می شد او در یک سانحه رانندگی جان باخته به پزشکی قانونی انتقال یافته شد تا اینکه متخصصان بعد از انجام آزمایش های اولیه اعلام کردند فوت مجید هیچ ربطی به سقوط خودرواش ندارد و او بر اثر مسمومیت دارویی جان باخته و به نظر می رسد فرد یا افرادی از قصد جسد او را از بلندی پرت کرده باشند. این گونه بود که کارآگاهان یقین یافتند قتلی به وقوع پیوسته هست. در این میان همسر مجید مظنون شماره یک پرونده بود.

اعتراف زن جوان به طراحی نقشه قتل شوهر

ظن پلیس نسبت به محبوبه زمانی زیاد شد که کارآگاهان دریافتند این زوج با هم اختلافاتی داشته اند. به این ترتیب زن جوان بازداشت شد. او که ابتدا ادعا می کرد از ماجرای فوت شوهرش بی اطلاع هست، در بازجویی های تکمیلی به طراحی و اجرای نقشه فوت بار اعتراف کرد. او گفت: مجید خیلی من را اذیت می کرد و ما با هم به شدت اختلاف داشتیم ولی او حاضر نبود من را طلاق دهد تا دنبال زندگی خودم بروم. در این شرایط با دو مرد که از بستگانم بودند درددل کردم و آنها هنگامی که ماجرا را شنیدند قبول کردند به من کمک کنند تا از دست همسرم خلاص شوم. آنها طبق نقشه قبلی روز اتفاق به عنوان میهمان به منزل ما آمدند بعد ما به شوهرم خوراکی مسموم خوراندیم.

او بعد از خوردن آن بی هوش شد و بعد از چند دقیقه فهمیدیم جان باخته هست. بعد از آن دو همدستم جسد را از منزل بیرون بردند».

مأموران بعد از شنیدن اعترافات این زن دو همدست او را بازداشت کردند. مردان جوان در بازجویی ها به همکاری در این قتل اعتراف کردند. یکی از آنها گفت: من دلم جهت محبوبه سوخت. شوهرش خیلی او را اذیت می کرد به همین علت هم تصمیم گرفتم به او در این قتل کمک کنم. بعد از فوت مجید جسد را داخل خودرواش گذاشتیم و به منطقه ای خلوت در خارج از شهر رفتیم. بعد هم ماشین را از بلندی پرتاب کردیم تا این طور به نظر برسد که او تصادف کرده و فوت شده است است».

زنی که با همدستی دو مرد شوهر خود را به قتل رسانده هست، در بازجویی‌های پلیسی به جرمش اعتراف کرد.

بنا بر این گزارش، متهمان اکنون در بازداشت به سر می برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

شرق

واژه های کلیدی: اعتراف | اعترافات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog